هلندی. مزیت اصلی این موسسه ترکیبکلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان اروپایی گروه های کوچک و شرکت کنندگان است. این مرکز بین المللی در یکی از زیباترین گوشه های شهر اسپا بلژیک واقع شده است و برنامه های آموزشی را برای کودکان 9 تا سال ارا ئه می دهد. کودکان علاوه بر یادگیری فشرده زبان خارجی ، برنامه های تفریحی تفریحی و بازی های تفریحی ورزشی مانند گلف و اسب سواری را پیدا می کنند. قیمت بلیط به مرکز کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان بین المللی سران از 151 تا 200 هزار روبل برای 2 هفته متغیر است . قیمت بستگی به برنامه آموزشی دارد. علاوه بر این ، والدین باید علاوه بر هزینه بلیط هواپیما ، هزینه های کنسولگری و هزینه سفر نیز پرداخت کنند.

مدرسه تابستانی ELS آرزوی هر نوجوان در سن پترزبورگ ، کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان فلوریدا ، ایالات متحده است. انگلیسی در ساحل زیر آفتاب استوایی قطعاً در یادگیری بهتر است. در این مدرسه ، مطالعه کتاب های درسی مورد تشویق قرار نمی گیرد ، تأکید بر ارتباط مستقیم است. علاوه بر زبان انگلیسی فشرده ، کودکان تورهای تفریحی ، کلاسهای شبانه و فعالیتهای مختلف ورزشی خواهند داشت. برنامه مدرسه برای کودکان 10 تا 16 سالهکلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است. هزینه این دوره سه هفته ای حدود 162000 دلار است و همچنین باید هزینه های بلیط هواپیما ، مسافرت ایرانیان سایبر و کنسولگری را پرداخت کنید.

نوجوانان بین المللی مدرسه تابستانی - اردوگاه نوجوانان - بهترینکلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان گزینه برای والدین با دو فرزند در سنین مختلف است ، زیرا این برنامه برای کودکان 7 تا 16 سال طراحی شده است. در اینجا آنها کلاسهایی به انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و آلمانی ، تورهای جالب ، ورزشهای فعال برگزار می کنند. این مدرسه در لااکس سوئیس واقع شده است و اطراف آن را طبیعت احاطه کرده است. بسته به تاریخ ورود بلیط برای دو هفته از 310 تا 350کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان هزار روبل هزینه خواهد شد. همچنین می توانید سفر سه روزه اسکی و اسنوبرد به Zermat را رزرو کنید. والدین علاوه بر قیمت کوپن باید هزینه کنسولگری ، بلیط هواپیما و هزینه های سفر را پرداخت کنند.

مدرسه زبان تابستانی استونیکلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان از همه افراد بین 10 تا 17 سال به سواحل بالتیک دعوت می کند. این موسسه در Chloogaranda ، نزدیک تالین واقع شده است. این مدرسه از نزدیک با دانشگاه آبردین (انگلیس) همکاری می کند. در اینجا کودک شما می تواند هم در کلاس و هم در سایر رویدادهای اجتماعی مدرسه انگلیسی را به خوبی یاد بگیرد. این برنامه آموزشی برای 2 هفته طراحی شده و نسبتاً ارزان است ، فقط 530 یورو . کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان این قیمت شامل: اسکان کامل در پانسیون ، 40 جلسه آموزش و فعالیتهای سرگرمی. شرکت کنندگان در مدرسه تابستانی عهده دار ویزا و سایر هزینه های سفر هستند. امسال این آموزشگاه زبان از 7 تا 20 ژوئیه در انتظار همه است.

چگونه می توان در مدرسه تابستانی نوجوانان خارج از کشور پذیرش گرفت؟

از والدینی که می خواهندکلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان فرزندشان را برای تحصیل در خارج از کشور بفرستند ، س areال می شود: "چگونه می توانم به آنجا بروم؟" سوال نگران کننده است. دو روش بارز وجود دارد:

برای کسانی که سفر و آموزش را در مدارس خارجی ترتیب می دهندکلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان ، به مراکز گردشگری آموزشی مراجعه کنید.

سفر را خود سازماندهی کنید . برای این کار ، باید با مدیریت مدرسه انتخاب شده (با استفاده از اینترنت یا تلفن) تماس بگیرید. در آنجا آنها در مورد تمام شرایط به شما می گویند ، و همچنین پیشنهاد می کنند که یک برنامه آموزشی را پر کنید. همچنین باید تمام مدارک مورد نیاز کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان برای این سفر را به طور مستقل پر کنید.

روش دوم واقعاً ارزان تر است ، اما به مدت زمان زیادی نیاز خواهید داشت . روش اول کمی گران تر است ، اما مرکز آموزش با تمام مدارک مقابله می کند و شما فقط به یک سرمایه گذاری مادی نیاز دارید.

هنگام انتخاب یک موسسه آموزشی در خارج از کشور به دنبال چه چیزی باشید

آموزش آنلاین اسکرچ

یادگیری کامپیوتر برای بچه ها

آموزش کامپیوتر برای کودکان

چرا آموزش آنلاین اسکرچ

آموزش کامپیوتر کودکان و نوجوانان

آموزش کلاس تابستانی برای بچه ها

آموزش کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان

، ,تابستانی ,کودکان ,نوجوانان ,مدرسه ,های ,برای کودکان ,تابستانی برای ,کودکان و ,و نوجوانان ,کلاس تابستانی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آیگاز / چوبیجات / شالرنگی / شیشه ها / پیلمیکر / سریالسو / پوتیتوز / جورابا / پیکنیک کو / میگوکده / اسیدخوراکی / پرنیانپوشان / سیسمونیها / ارامویل / پرسلانا / آیاکسکویتورز / امارزیرانداز / آیرادیاتور / ظروفمسی / ایرانتولزمارکت / تومیتوز / آساابزار / آیروفرشی / چرمساران / دشتبهشت / Arad Branding

peylux varzeshi13 فن بيان mikhakezardf Sunil androidinaa Lillie's notes اینجا همه چی هست Allison golbargtci